fbpx

BIMcollabi tegus aastalõpp: uus identiteet ja uued funktsionaalsused

 

 

Hiljuti toimunud arengud BIMcollabis on tugevdanud ettevõtte positsiooni BIM-sektoris. Üheks oluliseks verstapostiks oli Saksa arendaja BIMlinki omandamine, mis on laiendanud oluliselt BIMcollabi tooteportfelli ja võimekust. See strateegiline samm võimaldab BIMcollabil pakkuda terviklikku BIM-põhist koostööd kogu ehitise elutsükli vältel, alates ehituse algfaasist kuni hoone haldamiseni. BIMcollabi pakutavad lahendused koosnevad mitmest erinevast osast, igaüks mõeldud vastama eri tüüpi kasutajate vajadustele BIM-projektide haldamisel.

BIMcollab Nexus

See platvorm on disainitud BIM-koordineerimiseks, BIM-nõuete haldamiseks, probleemide ning ristumiste juhtimiseks. Nexus on saadaval kolmes erinevas plaanis: Essential, Premium ja Ultimate. Iga plaan on loodud selleks, et vastata erinevatele BIM-projektide juhtimise vajadustele, olles seega sobiv valik erineva suurusega ja keerukusega projektide jaoks.

Mõned näited, mida Nexus pakub:

 • Ülikiire BIMcollab WebViewer, mis on võimeline tõhusalt käsitlema isegi kõige mahukamaid mudeleid. Oleme ise oma igapäevatöös testinud – võime kinnitada!
 • IDS (Information Delivery Specification) loomise, jagamise ja kasutamise võimalused.
 • Ristumiste, märkuste ja mahuväljavõtete kasutamine paralleelselt mudeli kasutamisega.
 • Integreerimine teiste BIMcollabi toodetega, nagu ZOOM ja Twin, et suurendada mudeli haldamise ja koostöö efektiivsust.
 • Tarkade märkuste funktsionaalsus, mis võimaldab kasutajatel täiendada ja rikastada oma mudeliandmeid.

Lisateavet iga plaani kohta ja selle pakutavate funktsioonide kohta leiad BIMcollabi veebilehelt.

BIMcollab WebViewer

BIMcollab Twin

Keskendub mudelipõhisele dokumendi- ja varahaldusele, pakkudes lahendusi hoone- ja infrastruktuuriandmete haldamiseks.

Twini peamised funktsioonid on:

 • Dokumendihaldus – sisaldab dokumendihalduse süsteemi, mis hõlmab versiooniajaloo jälgimist, PDF/DWG-vaaturit ning konfidentsiaalsete dokumentide haldust. See võimaldab kasutajatel tõhusalt hallata ja jälgida kõiki projektidokumente.
 • Mudelihaldus – Twin pakub integreeritud WebVieweri liidestust, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti seadistada koondmudeleid ja linkida mudelielementidele dokumente ning suhtlust. See funktsioon lihtsustab mudelite haldamist ja tagab parema koordineerimise projektimeeskondade vahel.
 • Suhtlusmoodul – sisaldab ka suhtlusmoodulit, mis hõlmab erinevaid tööriistu nagu ülesannete loendid (To-dos), märkmed, PDF-täiendamised ja QR-koodid staatuse kontrollimiseks. See moodul võimaldab tõhustada meeskonna kommunikatsiooni ja koordineerimist.

BIMcollab Twini erinevate plaanide kohta saad lugeda siit!

BIMcollab Twin

BIMcollab ZOOM

BIM-mudeli kontrollimise tööriist, tõhustades mudeli kvaliteedi tagamist ja probleemide haldamist.

ZOOMi olulised funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Desktopi äpp – Zoomi tööriista saab kasutada ka desktopi äpina, pakkudes sujuvat ja integreeritud kasutuskogemust töölaual.
 • Mudeli kvaliteedi tagamine – märkuste tekitamine, suhtlus, kommunikatsioon eri poolte vahel.
 • Targad Vaated, ristumisreeglid ja mahutabelid – võimaldab kasutajatel koostada tarku vaateid, ristumisreegleid ja mahutabeleid, mis aitavad projektimeeskondadel tõhusamalt analüüsida ja hallata BIM-mudeleid.
 • Integreerimisvõimalused teiste BIMcollabi toodetega – ZOOM pakub suurepäraseid integreerimisvõimalusi teiste BIMcollabi toodetega, nagu Nexus ja Twin, laiendades seeläbi mudeli haldamise ja meeskondadevahelise koostöö võimalusi.

BIMcollab ZOOMi kohta rohkema info saamiseks vajuta siia!

BIMcollab ZOOM

Iga pakett on loodud pakkuma spetsiifilisi funktsioone, mis vastavad erinevatele kasutajate vajadustele BIM-projektide haldamisel. Paindlikkus ja integreeritavus, mis on vajalikud keerukate BIM-projektide edukaks juhtimiseks, on BIMcollabi pakutavate lahenduste põhielemendid. BIMcollabi laiaulatuslikud paketid võimaldavad klientidel valida just neile sobiva lahenduse, olgu selleks siis projektide koordineerimine, dokumentide haldus või mudelite kvaliteedi tagamine.

 

Kui sul tekkis küsimusi või tunned huvi BIMcollabi vastu, siis võta ühendust TARCONi tiimiga info@tarcon.ee!