fbpx

BIM konsultatsioon

Mis on BIM konsultatsioon?

„Kuule, kas Sa saad mul aidata mahud mudelist tabelisse? Kuidas ma selle IFC avada saan? Kuidas ma saan pinnase mahud mudelisse?"

Selliste kõnede järgselt lepime kliendiga kokku aja ja lahendame BIM alase probleemi koos. Praktiline lähenemine kliendi reaalsele probleemile annab kohesed eduelamused. Lähtume põhimõttest, et anname näljasele pigem „õnge" kui „kala", sest BIM töövoog pole asi, mida saab osta, vaid see tuleb enda jaoks ise tööle panna (meie abiga).

BIM konsultatsiooni kasud

Kiired soovitused kliendile, millised on lihtsaimad digitaliseerimist puudutavad muudatused, mis ettevõttele enim kasu toovad. Tavaliselt alustatakse mudeli vaatamisest, mahtude arvestamisest ja mudelipõhise suhtluse seadistamisest.

„Aitäh! Oma peaga oleksin terve nädala mässanud, nüüd saan mõne tunniga hakkama." - Seda kuuleme oma klientide suust tihti, sest digitaliseerimises on JÕUD!

Küsi pakkumist või oma ettevõtte BIM/digiauditit.

Meie tulemused

180

Kokku hoitud tunde

24900

Kokku hoitud eurod

10

Õnnelikke kliente

Eramaja projekti visualiseering tarcon.ee

Eramaja projekti visualiseering

Tegevus:
BIM konsultatsioon
Tellijad:
Eraklient
Kliendi soovil koostatud eramaja visualiseering 2D joonistest Perekond sai kinnituse, et nende tulevane kodu vastab nende soovidele!
Projekti kestus:
Detsember 2022
ArchiCAD konsultatsioon YIT tarcon.ee

Archicad IFC ekspordi konsultatsioon

Tegevus:
BIM konsultatsioon
Tellijad:
AS YIT Eesti
Arhitektide seas levinud Archicad nõuab oskuslikku käsitsemist, et sealt mahuarvestuse tarvis korralikku IFC-d kätte saada. Kuidas seda teha, seda YIT Eesti AS juhitavale projektimeeskonnale õpetasime.
Projekti kestus:
September 2022
MagiCAD konsultatsioon Norte OÜ-le TARCON-i poolt

MagiCAD konsultatsioon

Tegevus:
BIM konsultatsioon
Tellijad:
Norte OÜ
Tehnosüsteemide projekteerijate seas levinud MagiCAD for AutoCAD nõuab oskuslikku käsitsemist, et sealt lõpptulemusena ilusat IFC-d kätte saada. Kuidas seda teha, seda NORTE meeskonnale õpetasime.
Projekti kestus:
November 2022